Характеристика курсу
  • Заняття 2 години
  • Професійні викладачі
  • Офлайн навчання
  • Індивідуальний підхід
  • Зручний графік навчання
  • 100% результат
  • Групові заняття (до 6 дітей)
  • Комфортний офіс в центрі м.Дніпро

Мета курсу
"Підготовка до школи"

Підготовка до школи «It's Easy» – новий простір для всебічного розвитку ваших дітей.

Заздалегідь підготовлені до школи діти завжди почувають себе впевненими та легко адаптуються до шкільного життя. Але саме поняття підготовки повинно охоплювати не лише навчання базовим предметам – математиці, письму, читанню, а й турботу про психоемоційний стан дитини. Формуванню тих соціальних навичок, які допоможуть самостійно коригувати свої дії та знаходити вихід із різних життєвих ситуацій.

Всебічний розвиток ОСОБИСТОСТІ дитини – головне завдання нашої студії. А креативний ігровий підхід з використанням ефективних світових методик – основний інструмент його досягнення.

Батькам подобається результат. Діти у захваті від процесу та своїх успіхів!


На наших заняттях ваша дитина навчиться:
Читати
Вчимо літери, грамотно формуємо склади, читаємо слова. Готуємо очі до текстового читання. Читаємо маленькі тексти. Розвиваємо артикуляційну пам’ять, усне та письмове мовлення. Йдемо від простого до складного, граючи.

Рахувати
Вчимо цифри та числа, рахунок та обчислення до 20, склад числа у межах 10. Порівнюємо предмети за кількістю, співвідносимо числа з цифрами. Знайомимося з геометричними фігурами та їх властивостями – знаходимо ознаки, порівнюємо, вивчаємо поняття більше-менше. Невимушено засвоюємо нові знання – вдосконалюємо логічне та комбінаторне мислення. Здобуваємо власний досвід, а не просто інформацію з підручників.

Писати
Формуємо навички письма – йдемо від простих елементів гачків/паличок, до написання літер. Радіємо досягненням у ненав’язливій ігровій атмосфері.

Легко запам’ятовувати нове та логічно мислити
Розвиваємо пам'ять, логіку, образне мислення, координацію рухів. Вчимося аналізувати. Тренуємо увагу, вміння сприймати усну та письмову інформацію. Гармонізуємо взаємодію двох півкуль головного мозку, що позитивно впливає на Інтелектуальний та емоційний розвиток дитини.

Фантазувати, мріяти, творити!
Розкриваємо творчий потенціал та виняткові здібності кожної дитини. Розвиваємо дрібну моторику, уяву. Розширюємо світогляд дитини.

Формуємо позитивне ставлення до навчання в школі. Адаптуємо дитину до шкільного навантаження. Мотивуємо пізнавати нове із бажанням та задоволенням!

НАВЧАЛЬНИЙ КУРС

Групове заняття (8 занять)
Індивідуальне заняття (8 занять)
Підготовка до школи
(офлайн)
2800 грн
4000 грн
Підготовка до школи
(онлайн)
2800 грн
4000 грн

Залишити заявку

Бажаєте записатися на БЕЗКОШТОВНЕ заняття?

Заняття триває всього 30 хвилин.ВІДГУКИ наших клієнтів
про результати навчання у нашій студії